5 dôvodov na získanie Olympijského veľtrhu

Súťaženie na olympijských hrách je sen každého športovca. Sľubné hodiny tréningu a výhradné odhodlanie športovej disciplíny, ktorá zanecháva bok po boku rodiny alebo priateľov, sú silné dôvody byť v olympijskej súťaži. v GetQoralHealth chceme s vami zdieľať dôvody, prečo 5 športovcov vyhrať na olympijskom veľtrhu.

1. Mexičan Eder Sánchez je to veľká nádej atletika našej krajiny. Jeho želaním je získať medailu Mexiko , ale predovšetkým venovať jeho otcovi úspech, Víctor Sánchez , zomrel v tomto roku. Eder stratil nielen svojho otca, ale svoju športovú inšpiráciu, keďže bol aj mužom, ktorý ho trénoval a ktorý viedol kroky v pochodu.

2. Juhoafrický bežec Óscar Pistorius , tiež chcete vyhrať medailu, pretože v roku Peking 2008 oni ho nedovolili súťažiť, ale teraz, v týchto hrách, Oskar chce ukázať celému svetu, že napriek ich protéza uhlíkové vlákno prispôsobené ako nohy, môže bežať a byť najlepší.

3. taekwandoín María del Rosario Espinoza , bol vybraný ako nositeľ štandardnej normy Mexiko na tomto olympijskom veľtrhu. Jeho najväčší impulz súťaže je dať príklad vytrvalosti, disciplíny a angažovanosti mladým mexickým športovcom.

4. Paola Espinosa Sánchez , Mexický potápač, získal druhú striebornú medailu z ruky Alejandra Orozco , aztécky tím dosiahol druhé miesto vo finále synchronizovaných ponorov na 10 metrovej platforme. Jeho hlavným motívom je byť najlepším potápačom na svete.

5. Jennifer Pinches , je známa ako gymnastka nádeje. Je jedným z mála britských športovcov, ktorí budú mať príležitosť súťažiť s jej hrdinom a vo svojej vlasti. Len 17 rokov, Jennifer je jedným z najsľubnejších anglických gymnastov a dúfa, že sa kvalifikuje aj tento rok doma spolu s Beth Tweddle , ktorý bol prvým konkurentom spoločnosti Spojené kráľovstvo v roku 2006 získal medailu na svetovom šampionáte tohto športu a jeho najväčší idol.

Dôvody na získanie olympijských hier sú veľa, ale disciplína a súdržnosť sú rozhodujúce na dosiahnutie tohto cieľa. Aké sú vaše dôvody na získanie víťazstva?

Chcete získať viac informácií o vašom záujme? Zaregistrujte sa u nás

Video Medicína: Audi A6 3.0 TDI quattro 4x4 intelligence test - TopSpeed.sk (Smieť 2024).